bhp-paragraf.pl
  • Złota zawieszka literka z cyrkoniami C próby 585 9119504093 Es8R2CkA

Złota zawieszka literka z cyrkoniami C próby 585 9119504093 Es8R2CkA

Kod produktu:vGIRUfugxF
Stan magazynowy:Dostępny
  • zł557,90

    zł175,92


Złota zawieszka literka C wykonana z wysokiej jakości złota próby 585. Przedmiotem oferty jest zawieszka literka wysadzana cyrkoniami C, waga 0,44(+/-0,10) gram. Wymiary zawieszki to 10 x 9  mm, szerokość zaczepu do łańcuszka 3 mm, długość literki wraz z zaczepem 15 mm. Przedmiotem oferty jest sama literka C pozostałe literki widoczne na zdjęciu dostępne są w oddzielnej ofercie.

Każdy produkt kupiony w naszej firmie jest zapakowany w ozdobne pudełko, które jest bezpłatnie dodawane do każdego produktu.

Wszystkie wyroby przedstawione w ofercie wykonane są ze złota próby 585 ( 14 karatów). Produkty w naszej ofercie są nowe nie zajmujemy się odsprzedażą używanej biżuterii. Zgodnie z przepisami obowiązującymi w polskim systemie prawnym, każdy wyrób wykonany ze złota o masie powyżej 1 grama podlega badaniu w celu potwierdzenia autentyczności. W związku z tym dbając o najwyższą jakość produktu dokonuje takich czynności, dlatego właśnie każdy wyrób jest przebadany w Państwowym Urzędzie Probierczym pod katem jakości złota i rzeczywistej jego zawartości, potwierdzeniem czego jest cecha probiercza umieszczona na każdym wyrobie stwierdzająca autentyczność złota oraz jego zawartość, czyli próbę 585, gdyż w naszej ofercie znajdziecie państwo wyroby ze złota tylko o takiej próbie. Kupując nasze produkty, są państwo w zupełności pewni, iż kupują wyroby jubilerskie najwyższej jakości.

Nowy produkt