bhp-paragraf.pl
  • KORALIK CHARMS - SERCE - SREBRO 925 M.JOPEK 9398720110 DnOw90PO

KORALIK CHARMS - SERCE - SREBRO 925 M.JOPEK 9398720110 DnOw90PO

Kod produktu:vdMUDuHrNH
Stan magazynowy:Dostępny
  • zł536,44

    zł167,34


O Nas

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego świata oraz zamiłowanie do biżuterii, zapoczątkowało stworzenie unikatowego nurtu w jubilerstwie. Aby sprostać najnowszym trendom inspirujemy się wzorami z największych okręgów mody: Włochy, Tajlandia, Chiny, Turcja. W ofercie spotkacie się Państwo z nowoczesnymi wzorami, jak i tymi inspirowanymi klasyką. Pragniemy dotrzeć do każdego z naszych Klientów poprzez sprzedaż internetową aby zapewnić Państwu indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy Państwu najlepszą jakość srebra, najwyższej próby szeroko wykorzystywaną  w salonach jubilerskich. Dajemy gwarancję, że wyroby srebrne są bezpieczne i nie uczulają. Nasza biżuteria została wykonana ze srebra próby 925. Zgodnie z polskim prawem probierczym każdy wybór, w którym waga przekracza 5 gram ocechowany jest przez Państwowy Urząd Probierczy.

Informacje o produkcie:

  • Materiał: Srebro 925
  • Powłoka: Rodowanie, Pozłacanie

*Aukcja dotyczy tylko Koralika Charms

Każdy zakupiony produkt z metką jubilerską jest starannie zapakowany w folijkę ochronną oraz ażurowy, srebrny woreczek z logo firmy.  Otrzymają również Państwo dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego. Każde zamówienie dokonane do godziny 17 wysyłane jest tego samego dnia roboczego.

Zachęcamy do wybrania opcji "Zapakuj na Prezent", która oferuje klasyczne i pięknie prezentujące się pudełeczka ozdobne.

Zapraszamy także na nasze portale społecznościowe oraz do punktu stacjonarnego, w którym oferujemy jeszcze większy wybór wzorów pod marką M.Jopek.

Rok 2019 był dla Naszej firmy rokiem pełnym wyzwań, ciężkiej pracy ale także sukcesów. Osiągnięcia te, nie byłyby możliwe gdyby nie zaufanie i zadowolenie naszych Klientów, którym z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za rewelacyjną współpracę, komunikację oraz wsparcie. Jako firma M.Jopek dołożymy wszelkich starań aby zachować tytuł "Mistrzowie Handlu 2019" i nieustannie podwyższać standardy obsługi Klienta oraz jakości towaru z każdym kolejnym zamówieniem.

Nowy produkt