bhp-paragraf.pl
 • BIAŁE PERŁY 8-9 MM - KLASYCZNE ZŁOTE KOLCZYKI 7854811856 sG7DXXAB

BIAŁE PERŁY 8-9 MM - KLASYCZNE ZŁOTE KOLCZYKI 7854811856 sG7DXXAB

Kod produktu:vRKqCbASJw
Stan magazynowy:Dostępny
 • zł557,90

  zł180,22


EF-90WBT-SYG14-C

Białe perły 8-9 mm

klasyczne złote kolczyki

Długo mieliśmy wątpliwości czy taka oferta ma sens - bo po co łączyć najtańszą perłę w kształcie guzika (którą na uchu widać) ze złotymi sztyftami (których nie widać). Przekonały nas Państwa prośby - o NASZE piękne perły właśnie w tym wariancie. A więc są: klasyczne kolczyki na złotych sztyftach z białych pereł słodkowodnych. Ponieważ to perła stanowi o ich urodzie, wybraliśmy do nich naprawdę piękne egzemplarze, o wspaniałym, rzadko spotykanym blasku, a do tego - oferujemy je w absolutnie rewelacyjnej, promocyjnej cenie. Jakość, której nie zdarza nam się często widzieć w sklepach jubilerskich - niedawno oferowaliśmy Państwu kilka par takich kolczyków z unikalnymi perłami w ramach edycji urodzinowej, ale i te biją na głowę wszystko, co zdarza nam się widzieć na co dzień.

Gwarancja najniższej ceny: jeśli w ciągu miesiąca od zakupu pokażą nam Państwo takie same lub lepsze perły słodkowodne zakupione GDZIEKOLWIEK w Europie i jakimś cudem będą one tańsze, zwrócimy Państwu różnicę ceny.

 • Rodzaj pereł: Hodowane perły słodkowodne
 • Średnica pereł: 8-9 mm
 • Kolor pereł: biały
 • Klasa pereł: kształt - guzik, powierzchnia i połysk: AAA
 • Sztyfty: żółte złoto próby 14k
 • Kolczyki w eleganckim pudełku

NISKA CENA CZY WYSOKA JAKOŚĆ?

Począwszy od roku 2010 obserwowany jest duży niedobór pereł wysokiej klasy na światowych rynkach, co powoduje szybki wzrost ich cen. Zwiększa się także rozpiętość cenowa pomiędzy dobrymi i słabymi perłami, dzięki czemu na cenę tych kamieni bardziej wpływa ich jakość niż marża sprzedawcy. W biżuterii marki Gemapolis stawiamy przede wszystkim na perły wysokiej klasy, będące jednak wciąż w zasięgu polskiego nabywcy. Jakość jest naszym priorytetem, nawet w sytuacji, gdy sprzedaż słabszych i tańszych pereł okazuje się bardziej zyskowna. Nasi Klienci przyznają, iż tak piękne perły znajdują tylko w naszej firmie.

Więcej na temat jakości pereł oraz o innych zagadnieniach związanych z ich zakupem przeczytają Państwo w naszych artykułach poradnikowych dostępnych pod adresem:

GEMAPOLIS - BIŻUTERIA PERŁOWA KLASY PREMIUM

Biżuteria Gemapolis, obecna na polskim rynku od 2008 roku, zyskała sobie uznanie tysięcy użytkowników dzięki wysokiej jakości pereł stosowanych w biżuterii, przy umiarkowanych (dla tej klasy) cenach.

Miłośnikom pereł oferujemy:

 • biżuterię firmy wyróżnionej w 2012 roku Znakiem Jakości Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich. Konto Gemapolis jest prowadzone przez rzeczoznawcę pereł z rekomendacją SRJ do pełnienia funkcji biegłego sądowego, prowadzącego m.in. szkolenia dla rzeczoznawców pereł w Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Jubilerskich i Polskim Towarzystwie Gemmologicznym, autora wielu artykułów na temat tych pięknych kamieni,
 • wyjątkową i bardzo rzadko spotykaną na polskim rynku jakość pereł (AAA). Nie sprzedajemy pereł na kilogramy, nie mamy wielkich magazynów, a wiele naszych produktów to oferty limitowane – perły w tej klasie są rzadkie, do naszej oferty trafiają jako efekt wielostopniowej selekcji, w czasie której wybieramy naprawdę piękne i cenne egzemplarze,
 • rewelacyjne (przy tak wysokiej jakości) ceny. Oferowane przez nas perły są naprawdę wartościowe, a kupując nasz produkt płacą Państwo uczciwą cenę za biżuterię, a nie za dodatkowe usługi dodawane często „gratis” do pereł „śmieciowych”,
 • uczciwe opisy produktów zgodne z międzynarodowymi standardami (rzadkość wśród sprzedawców pereł w internecie),
 • klasę pereł opisywaną wg uznanych standardów, a nie własnego systemu ocen uniemożliwiającego porównanie jakości z ofertą innych sklepów (co jest praktyką znaną wśród sprzedawców z Chin),
 • błyskawiczne wysyłki i doskonałą obsługę Klienta
 • w pełni ubezpieczone przesyłki kurierskie – 99% firm kurierskich w Polsce (w tym wszystkie oferujące niskie ceny przewozów) w swoich regulaminach zakazuje przesyłania wyrobów z metali szlachetnych i kamieni szlachetnych, a łamanie tego regulaminu stawia pod znakiem zapytania możliwość uzyskania odszkodowania w przypadku zagubienia przesyłki. Nie korzystamy z usług takich kurierów, aby zakupiona przez Państwa biżuteria była bezpieczna na każdym etapie wysyłki.
 • certyfikaty RZECZOZNAWCY dla biżuterii z pereł morskich (Są to rzeczywiście CERTYFIKATY wystawiane indywidualnie dla każdego egzemplarza, a nie ulotki drukowane zbiorczo dla serii produktów nazywane certyfikatami (często "indywidualnymi"). Każdy certyfikat zawiera INDYWIDUALNE cechy produktu - np. jego ZMIERZONĄ masę - dzięki czemu mają Państwo pewność, iż jest to dokument wystawiony do konkretnego egzemplarza biżuterii.

Przyjęta strategia marki premium jest dla nas zobowiązaniem - w biżuterii Gemapolis nie znajdą Państwo pereł  "śmieciowych" (typu: sznur zdefektowanych pereł bez połysku w cenie około 100 zł) lub imitacji nazywanych nieuczciwie "perłami Shell", które można w Azji kupić za grosze. U nas zaopatrują się jubilerzy szukający pereł dla wymagających Klientów i przyznają, iż nasza jakość jest wyjątkowa.

Nowy produkt